Javascript must be enabled in your browser to use this page.
Please enable Javascript under your Tools menu in your browser.
Once javascript is enabled Click here to go back to یازدهمین دوره المپیاد ورزشی دختر سراسر کشور کشور

مهندس مجتبی عسگری-شهردار نظرآباد

مهندس مجتبی عسگری-شهردار نظرآباد

Developed by JoomVision.com

سال رونق تولید گرامی باد

شهرداری نظر آباد

سال رونق تولید گرامی باد سال رونق تولید گرامی باد

کانال های ارتباطی شهرداری

سروش

https://sapp.ir/shahrdari.nazarabad

ایتا

https://eitaa.com/NazarabadCity1397

ایمیل ثبت نام

shahrdari.nazarabad@yahoo.com

برای ورود به کانال های ارتباطی شهرداری کلیک کنید

امروز : سه شنبه, 19 فروردین 1399

 

خدمات الکترونیک

آلبوم تصاویر

 

پیام تبریک شهردار و شورای اسلامی شهر نظرآباد به مناسبت فرارسیدن سال تحصیلی جدید مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

 

شهردار ،رییس و اعضای شورای اسلامی شهر نظرآباد با صدور پیامی آغاز بهار تعلیم و تربیت و بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها را به دانش آموزان، دانشجویان، معلمان و والدین تبریک گفتند.

پیام تبریک  به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ن و القلم و مایسطرون
آغازین روزهای مهرماه یادآور حضور دانش آموزان و دانشجویان دانش دوستی است که برای ورود به بهاری فرحناک مهیا می‌شوند و بی وقفه و با عشق برای رفتن به خانه دوم لحظه شماری می‌کنند.

این روز‌ها را باید سرآغاز لبخند‌ها و شادی‌های فرزندان مستعد و با اراده این مرز و بوم تلقی کرد که توسعه همه جانبه میهن خود را از هم اینک در سر می‌پرورانند.

بی شک مدرسه دومین خانه و مامن آینده سازان و نخستین نهاد اجتماعی برای ورود به دنیای جدیدی است که از اکنون باید در آن تمرین خودباوری، علم اندوزی و نگاه توسعه نگر داشت.

شهرستان نظرآباد ، با پتانسیل‌های فکری و معنوی و برخورداری از نیروهای زبده و کار آزموده مرهون تلاش بی وفقه معلمان و فرهنگیان دلسوزی است که در همین مدارس درس عشق دادند و مشق ایمان کردند.

باید سعی شود با تقویت بنیه‌های علمی و زیرساخت‌های آموزشی و توجه بیش از پیش به امر مهم پرورش زمینه رشد فکری و فرهنگی دانش آموزان و دانشجویان را فراهم نموده و با تبیین اهداف میان مدت و بلند مدت ارتقاء شاخص‌های علمی و پرورشی را ترسیم کرد.
همه فرهنگیان محترم شهرستان  اعم از معلمان، مربیان، مدیران و استادان دانشگاه سعی کنند افزایش راندمان علمی و ارتقاء شاخص‌های فرهنگی را از اولویت‌های مهم خود تلقی کنند و در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری  گام بردارند و بیش از گذشته همت ورزند.
دانش آموزان و دانشجویان این شهرستان  سعی کنند بر اساس رسالت خطیر و ذاتی خود تلاش در راستای تحصیل همراه با تهذیب را دوچندان کرده و توسعه فرهنگی و کمک به آینده شهرستان  را مد نظر داشته باشند  . آغاز سال تحصیلی جدید و بهار علم و دانش را به همه دانش آموزان، دانشجویان، فرهنگیان و والدین محترم تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روز افزون همه عزیزان را از خداوند یزدان خواستاریم.

 

 

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد

طراحی شده بوسیله جومینا