Javascript must be enabled in your browser to use this page.
Please enable Javascript under your Tools menu in your browser.
Once javascript is enabled Click here to go back to یازدهمین دوره المپیاد ورزشی دختر سراسر کشور کشور

مهندس مجتبی عسگری-شهردار نظرآباد

مهندس مجتبی عسگری-شهردار نظرآباد

Developed by JoomVision.com

سال رونق تولید گرامی باد

شهرداری نظر آباد

سال رونق تولید گرامی باد سال رونق تولید گرامی باد

کانال های ارتباطی شهرداری

سروش

https://sapp.ir/shahrdari.nazarabad

ایتا

https://eitaa.com/NazarabadCity1397

ایمیل ثبت نام

shahrdari.nazarabad@yahoo.com

برای ورود به کانال های ارتباطی شهرداری کلیک کنید

امروز : دوشنبه, 12 خرداد 1399

 

خدمات الکترونیک

آلبوم تصاویر

 

مهندس احمد زاده رئیس شورای شهر نظرآباد ، از برگزاری نخستین جلسه شورای نامگذاری معابر و اماکن عمومی شهر نظرآباد در سال ۹۸خبر داد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش روابط عمومی شهرداری نظرآباد ، مهندس احمد زاده رییس شورای اسلامی شهر اظهار داشت: نخستین جلسه شورای نامگذاری معابر و اماکن عمومی شهر نظرآباد در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهر  برگزار گردید.
وی افزود: این جلسه با حضور امام جمعه محترم ، فرماندار، رئیس اداره اطلاعات ،رئیس بنیاد شهید و ایثارگران ،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ،شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر  تشکیل شد.
ایشان عنوان کرد:  واژه شهید  و اسامی و تمثال مبارک شهداء در اولویت کار بوده و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء و خدمت به خانواده معظم آنان وظیفه همه مسئولین و مردم می باشد.
ایشان  با تأکید بر اینکه در انتخاب نام معابر و اماکن جدید شهر، استفاده از نقطه نظرات مردم در دستور کار این شورا قرار دارد، بیان داشت: با توجه به اینکه نام معابر می تواند هویت‌بخش و یا تقویت‌کننده عناصر هویتی و احساس تعلق شهروندان ساکن در محلات و معابر باشد، بزرگترین و اصلی ترین رویکرد و معیار شورای نامگذاری، برخورداری از پشتوانه فکری و علمی در نامگذاری معابر سطح شهر نظرآباد است.
مهندس احمد زاده  در خاتمه بیان داشت: پس از تعیین و تصویب اسامی معابر در شورای نامگذاری، تابلوی معابر مذکور در کوتاه‌ترین زمان نصب می شود.

 

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد

طراحی شده بوسیله جومینا