Javascript must be enabled in your browser to use this page.
Please enable Javascript under your Tools menu in your browser.
Once javascript is enabled Click here to go back to یازدهمین دوره المپیاد ورزشی دختر سراسر کشور کشور

معرفی شهردار

Developed by JoomVision.com

شهرداری نظر آباد

www.nazarabad.ir

شهرداری نظر آباد شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد

www.nazarabad.ir

شهرداری نظر آباد شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد

www.nazarabad.ir

شهرداری نظر آباد شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد

www.nazarabad.ir

شهرداری نظر آباد شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد شهرداری نظر آباد

کانال های ارتباطی شهرداری

سروش

https://sapp.ir/shahrdari.nazarabad

ایتا

https://eitaa.com/NazarabadCity1397

برای ورود به کانال های ارتباطی شهرداری کلیک کنید

امروز : دوشنبه, 31 اردیبهشت 1397

 

خدمات الکترونیک

آلبوم تصاویر

تودیع و معارفه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

آیین معارفه مهندس داریوش یگانه بعنوان شهردار نظرآباد روز شنبه مورخ 96/11/28 برگزار شد

طی آئینی که در تالار فدک  با حضور مسئولین استانی،شهرستان های اطراف و همچنین مسئولین نظرآباد برگزار شد مهندس داریوش یگانه بعنوان شهردار با حمایت 100درصدی حجت الاسلام محسن زاده امام جمعه و دکتر فلاح نژاد فرماندار این شهرستان معرفی و از زحمات شیخیانی شهردار اسبق و همچنین مهندس روزبهی سرپرست اخیر شهرداری قدردانی شد.

در ابتدای این مراسم آقای دکتر فلاح نژاد فرماندار نظرآباد با اشاره به پتانسیل بالای شهرستان و نیروهای خوب نظرآباد گفت: نظرآباد و شهرداری این شهر دارای پتانسیل بالا و نیروی انسانی شریف می باشد.باید انگیزه فعالیت در بین نیروها ایجاد شود .انتخاب آقای یگانه بعنوان شهردار یک انتخاب شایسته و بجا بوده است.مهندس یگانه دارای تجربه و تعهد به کار می باشد.ما از این انتخاب استقبال کرده و حمایت میکنیم.

در ادامه مراسم حجت الاسلام جعفر محسن زاده امام جمعه شهرستان با اعلام حمایت 100درصدی از یگانه به ایراد سخن پرداخت و گفت : ما شهرستان ثروتمند و پر از منابع داریم. این شهر متعلق به همه بوده و باید خدمات بین همه تقسیم شود.از آقای یگانه حمایت صد درصدی داشته و انتظار داریم از نیروهای بومی بدون نگاه جناحی استفاده کنند.


روزبهی سرپرست شهرداری نیز از دیگر سخنرانان این مراسم بود که طی سخنانی کوتاه گفت: طی 5ماه اخیر تمام تلاش خود را در تمام حوزه های عمرانی،خدماتی و فرهنگی را داشتیم که اگر شورا مشکلات گذشته را نداشت و لوایح بموقع تصویب می شد می توانستیم بهتر از این خدمت کنیم.

شیخیانی شهردار اسبق بعد از روزبهی به ایراد سخن پرداخت و گفت: من در این شهرکاری نکردم جزء نوکری مردم شریف ،نجیب و کم توقع نظرآباد. باید قدر همچین شهروندان را دانست.

در ادامه مهندس رضا احمدزاده نائب رئیس شورای اسلامی شهر با اشاره به پایبند بودن به سوگند نامه گفت: اگر هر مسئولی در هر مسئولیتی که دارد به سوگند نامه ای که خورده است پایبند باشد و به وظایف ذاتی خود عمل کند شاهد مشکل نخواهیم بود .من و دیگر اعضای شورای اسلامی شهر به سوگندی که خوردیم پایبندخواهیم بود.با تمام قوا به وظایف خود عمل کرده و از خودخواهی دوری خواهیم کرد . در شورا به روی همه مردم باز است و در چارچوب وظایف تلاش خواهیم کرد.

در پایان این آئین مهندس داریوش یگانه شهردار جدید نظرآباد استقبال از بخش خصوصی سخن گفت و افزود: برای حل مشکلات مالی و درآمد پایدار با توجه به پتاسیل بالای نظرآباد در بخش هایی مانند گردشگری همچون تپه ازبکی باید به سمت بخش خصوصی و جذب سرمایه گذار حرکت کنیم.نظرآباد در سال های گذشته قطب تجارت بود که می توان دوباره در این راستا فعالیت کرد.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر نظرآباد

 

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد

طراحی شده بوسیله جومینا