Javascript must be enabled in your browser to use this page.
Please enable Javascript under your Tools menu in your browser.
Once javascript is enabled Click here to go back to یازدهمین دوره المپیاد ورزشی دختر سراسر کشور کشور

معرفی شهردار

Developed by JoomVision.com

تصویر یک

شهرداری نظر آباد

تصویر یک تصویر یک

تصویر دو

شهرداری نظر آباد

تصویر دو تصویر دو

ملاقات مردمی

شهرداری نظر آباد

ملاقات مردمی ملاقات مردمی

شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد شهرداری نظر آباد

کانال های ارتباطی شهرداری

سروش

https://sapp.ir/shahrdari.nazarabad

ایتا

https://eitaa.com/NazarabadCity1397

برای ورود به کانال های ارتباطی شهرداری کلیک کنید

امروز : دوشنبه, 04 تیر 1397

 

خدمات الکترونیک

آلبوم تصاویر

جلسه شورای سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری نظرآباد برگزار گردید مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مهندس یگانه رییس شورای سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری نظرآباد ضمن تقدیر و تشکر از مهندس فلاح پور معاونت محترم مدیر کل امور شهری و شوراها استانداری البرز و جناب آقای دکتر فلاح نژاد  اظهار کرد: برخورداری از نظام برنامه‌ریزی به‌منظور دستیابی شهر نظرآباد به فضای سبزی جذاب، متوازن و متنوع با رویکرد توسعه پایدار چشم‌انداز سازمان پارک‌ها است.
ایشان  افزودند: با توجه به بیانیه و چشم‌انداز سازمان پارکها باید برون سپاری صورت گیرد و فعالیت‌های حفظ و نگهداری فضای سبز، تولید و توسعه نهال و گل‌های مورد نیاز در فصول مختلف به بخش‌های خصوصی و تولیدکنندگان واگذار شود.
وی با اشاره به فضای سبزنظرآباد بیان داشت : در شرایط فعلی ۴۵ هکتار فضای سبز در شهر وجود دارد طوری‌که حدود ۱۵۰۰۰ اصله درخت و درختچه درنظراباد  موجود است.
شهردار نظرآباد و رییس شورای سازمان پارک‌ها و فضای سبز افزود: سرانه فضای سبز نظراباد ۷ مترمربع است، این در حالی است که استاندارد سازمان ملل برای فضای سبز حدود ۲۰ تا ۲۵ مترمربع می‌باشد؛ همچنین سرانه فضای سبز نظراباد در برنامه 97 باید به ۸ تا۸.۵ مترمربع افزایش یابد .
رئیس شورای سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری نظرآباد با بیان اینکه سالانه حدود مبلغ دو میلیارد تومان برای نگهداری فضای سبز هزینه می‌شود، اذعان کرد: برای سال آینده به ۲.۵ میلیارد تومان بودجه برای حفظ و نگهداری فضای سبز پیش‌بینی شده است.
مهندس یگانه تصریح کردند : باتوجه به خشکسالی‌های اخیر و کمبود آب لازم است کشت گیاهان مقاوم به کم آبی و خشکسالی رونق داده شود.
در ادامه جناب آقای دکتر فلاح نژاد فرماندار محترم ضمن تقدیر و تشکر بابت تعاملات و همکاری هایی که شهرداری با فرمانداری داشته اعلام نمودند که سازمان های وابسته به شهرداری باید مردمی باشند.
وی در ادامه افزود: برای همه کارها باید طرح جامع داشته باشیم مانند حوزه مشجره ها، که در فضای سبز از درختهای ضد ویروس و سالم و مقاوم استفاده شود و در اهداف و طرح های قابل اجرا  باید بصورت زمان بندی شده عمل کنیم و برای اجرای طرح های بزرگ از سرمایه گذار استفاده نماییم.
و در پایان جناب آقای مهندس فلاح پور معاونت محترم مدیر کل امور شهری و شوراها استانداری البرز بیان داشتند: در سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری از راه کارها و درآمد های جدید و نوین استفاده نمایند مانند گلخانها (کشت قارچ خوراکی و گلهای تزئینی و . . . ) و با کم کردن بار مالی این سازمان به سمت و سوی روشهای جدید بروند.

 

 

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد

طراحی شده بوسیله جومینا