Javascript must be enabled in your browser to use this page.
Please enable Javascript under your Tools menu in your browser.
Once javascript is enabled Click here to go back to یازدهمین دوره المپیاد ورزشی دختر سراسر کشور کشور

معرفی شهردار

Developed by JoomVision.com

تصویر یک

شهرداری نظر آباد

تصویر یک تصویر یک

تصویر دو

شهرداری نظر آباد

تصویر دو تصویر دو

ملاقات مردمی

شهرداری نظر آباد

ملاقات مردمی ملاقات مردمی

شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد شهرداری نظر آباد

کانال های ارتباطی شهرداری

سروش

https://sapp.ir/shahrdari.nazarabad

ایتا

https://eitaa.com/NazarabadCity1397

برای ورود به کانال های ارتباطی شهرداری کلیک کنید

امروز : دوشنبه, 04 تیر 1397

 

خدمات الکترونیک

آلبوم تصاویر

صدور احکام مسئولیت شش نفر از کارمندان شهرداری نظرآباد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مراسم معارفه شش نفر از کارمندان شهرداری نظرآباد با حضور معاونین ،مدیران عامل

سازمانها و جمعی ازمسئولین واحدهای شهرداری برگزار شد.

در این مراسم مهندس یگانه شهردار نظرآباد با اشاره به مأموریت و نگاه ویژه این دوره از مدیریت شهری به مقوله شهروند محوری، افزود: موضوع مشارکت‌جویی شهروندان در اداره شهرها سر فصل تازه‌ای در مدیریت شهری نبوده و امروز به یک الزام برای پیشبرد اهداف و برنامه های کشوری تبدیل شده است.

وی در ادامه قانون گرایی در شهرداری ها را یکی از عوامل موثر بر ترویج شهروند مداری دانست و گفت: حفظ حرمت و جایگاه قانون از جمله وظایف مأموران شهرداری است که می بایست کلیه همکاران ما با سرلوحه قرار دادن شعار "نظرآباد، شهر امید، مشارکت و شکوفایی" و با تکیه بر اصول، معیارها و ارزشهای محوری مشترک، در مسیر خدمت رسانی هر چه مطلوب تر و شایسته تر به شهروندان نظرآباد گام بردارند.

مهندس یگانه بیان کرد:  دستیابی به شهری اسلامی، انسانی، پایدار و هوشمند و در یک کلام شهری برای زندگی بهتر و شکوفایی بیشتر استعدادهای یکایک شهروندان، مستلزم درک و بینشی ژرف، رویکرد و برنامه ای نو، عزم و مشارکت جمعی و در راس آنها توکل و توفیق الهی است که باید مورد توجه مدیران شهری قرار گیرد.

شهردار نظرآباد خاطرنشان کرد:  امید است با تشریک مساعی، همفکری و همراهی مدیران، کارشناسان و کارکنان تلاشگر شهرداری بتوانیم در مسیر اهداف شهرداری نظرآباد و  از همه مهم تر اعتماد سازی مردم نسبت به مدیریت شهری و همچنین جلب رضایت خاطر شهروندان حرکت کنیم.

وی همچنین توجه به سرمایه ها و نیروهای درون سازمانی را یک امر مهم تلقی کرد و افزود: با استفاده از ظرفیت ها و نیروهای انسانی درون سازمانی می توانیم ضمن بهره برداری از دانش و مهارت تخصصی آنها، به سمت تعالی و توسعه سازمان حرکت کنیم.

مهندس یگانه افزود: پاسخگویی مناسب و در شأن شهروندان و همچنین سلامت در روابط اداری از جمله مواردی است که در سرلوحه کارها در این شهرداری قرار خواهد گرفت.

این مدیرشهری یادآور شد: انشاالله با کمک پرسنل و با همکاری و همدلی بتوانیم اقدامات موثری دراین شهرانجام دهیم.

در پایان این مراسم مهندس یگانه شهردار نظرآباد از زحمات بی شائبه آقایان: حامد آزاد فلاح مسئول سابق مالی و سید جلال حسینی مسئول سابق کارپردازی با اهدای لوح تقدیر، تشکر کرد و ضمن ابلاغ حکم مسئولیت آقایان : سید سعید صادقیان مطهر به عنوان سرپرست امور مالی ومشاورشهرداردرامور اداری مالی سازمانهای تابعه ،علی محمد زارعی نژاد سرپرست  کارپردازی ، اصغر شریفی مسئول پیگیری مکاتبات حوزه شهردار، غلامرضا عرب زاده به عنوان مشاورشهردارومسئول دبیرخانه حفظ وصیانت از املاک شهرداری ، فرامرز قشلاق پور سرپرست فضای سبز شهرداری ، خسرو رنجبرپورسرپرست اداره سرمایه گذاری ومشارکت مردمی وهمچنین وصول درآمدهای عمومی شهرداری، حمید یزدانی به عنوان مشاور شهردار در امور نواحی وسازمانها و رضا محمد بیگی به عنوان سرپرست اداره فرهنگی، اجتماعی وورزشی شهرداری توفیق خدمات رسانی هرچه شایسته تر به شهروندان نظرآباد را خواستار شد.

 

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد

طراحی شده بوسیله جومینا