Javascript must be enabled in your browser to use this page.
Please enable Javascript under your Tools menu in your browser.
Once javascript is enabled Click here to go back to یازدهمین دوره المپیاد ورزشی دختر سراسر کشور کشور

معرفی شهردار

Developed by JoomVision.com

تصویر یک

شهرداری نظر آباد

تصویر یک تصویر یک

تصویر دو

شهرداری نظر آباد

تصویر دو تصویر دو

ملاقات مردمی

شهرداری نظر آباد

ملاقات مردمی ملاقات مردمی

شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد شهرداری نظر آباد

کانال های ارتباطی شهرداری

سروش

https://sapp.ir/shahrdari.nazarabad

ایتا

https://eitaa.com/NazarabadCity1397

برای ورود به کانال های ارتباطی شهرداری کلیک کنید

امروز : دوشنبه, 04 تیر 1397

 

خدمات الکترونیک

آلبوم تصاویر

دیدار مردمی فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نظرآباد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل


به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی؛ دیدار مردمی فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نظرآباد روز دوشنبه 97/3/14 در مسجد امیر المومنین (ع) محله رسالت برگزار شد.

در آغاز این دیدار احمدزاده نایب رییس شورای اسلامی شهر ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت مولای متقیان امام علی (ع) و سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به شهروندان و ارایه گزارش فعالیت شورای اسلامی شهر گفت:
آرامش و یکپارچگی فعلی حاکم بر شورای اسلامی شهر بر خلاف چالش های ایام آغاز فعالیت این دوره، که شورا را با حاشیه همراه کرد و تا همین اواخر نیز ادامه داشت حاصل تلاش های چندین ماهه مسولین و بزرگان شهر-امام جمعه و فرماندار محترم شهرستان، فرماندهی نیروی انتظامی و سپاه پاسداران و سربازان گمنام امام زمان (عج) و همچنین گذشت و همدلی تک تک اعضای محترم شورای شهر می باشد؛ که شهروندان نتایج و اثرات مثبت آن را در ماه های آتی شاهد خواهند بود.

در ادامه این دیدار مهندس یگانه شهردار نظرآباد به بیان نحوه ارایه خدمات شهری و وضعیت مالی شهرداری پرداخت و گفت: شهرداری جهت اداره شهر نیاز به همکاری و مساعدت شهروندان دارد.
شهردار نظرآباد ضمن اعلام این نکته که در حال حاضر برخی از امور مربوط به خدمات شهری _جمع آوری زباله و رفت و روب معابر و ..._ با خلع ید از پیمانکار، توسط کارکنان شهرداری انجام می شود که این موجب جلوگیری از هزینه کرد سالیانه مبلغی بالغ بر پنجاه میلیارد ریال در این حوزه شده است ؛ از انجام لکه گیری و ترمیم آسفالت بخش عمده معابر شهر در روزهای گذشته و اجرای روکش آسفالت برخی معابر اصلی پس از مشخص شدن پیمانکار مجری در آینده نزدیک و آسفالت معابر خاکی خبر داد.

در این دیدار مردمی دکتر فلاح نژاد فرماندار شهرستان نظرآباد با سخنانی ضمن تقدیر از عملکرد مهندس یگانه شهردار نظرآباد و اعضای شورای اسلامی شهر گفت: در حال حاضر با مدیریت جهادی شهردار نظرآباد شهرداری با کمترین هزینه خدمات قابل قبولی را ارایه می دهد.

بنا به این گزارش دیدار و گفتگوی مستقیم مدیران شهری نظرآباد با شهروندان در راستای اطلاع و پیگیری مطالبات و خواسته های عمومی و استفاده حداکثری از مشارکت مردمی و همفکری در انجام امور شهر، برگزار می گردد‌.

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر نظرآباد

 

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد

طراحی شده بوسیله جومینا