Javascript must be enabled in your browser to use this page.
Please enable Javascript under your Tools menu in your browser.
Once javascript is enabled Click here to go back to یازدهمین دوره المپیاد ورزشی دختر سراسر کشور کشور

معرفی شهردار

Developed by JoomVision.com

تصویر یک

شهرداری نظر آباد

تصویر یک تصویر یک

تصویر دو

شهرداری نظر آباد

تصویر دو تصویر دو

ملاقات مردمی

شهرداری نظر آباد

ملاقات مردمی ملاقات مردمی

شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد

شهرداری نظر آباد شهرداری نظر آباد

کانال های ارتباطی شهرداری

سروش

https://sapp.ir/shahrdari.nazarabad

ایتا

https://eitaa.com/NazarabadCity1397

برای ورود به کانال های ارتباطی شهرداری کلیک کنید

امروز : دوشنبه, 04 تیر 1397

 

خدمات الکترونیک

آلبوم تصاویر

دعوت مهندس یگانه شهردار نظرآباد از شهروندان مومن و روزه دار جهت حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر؛ مهندس یگانه شهردار نظرآباد در پیامی به مناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس از عموم شهروندان انقلابی و مومن نظرآباد جهت حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس و تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و حمایت از مقاومت اسلامی فلسطین تا رهایی و آزادی کامل قدس شریف از چنگال به خون آلوده اشغالگران صهیونیستی دعوت نمود.


متن کامل پیام شهردار نظرآباد:

بسم الله الرحمن الرحیم
روز قدس، روز برآمدن امواج خروشان ملت‌های آگاه و غیور علیه ظلم و ستم و روز بیداری مسلمانان و اتحاد آن‌ها در مقابل دشمنان و مستکبرین عالم است. این روز مقدس، یادآور حماسه‌ای ماندگار، فریادی بی‌کرانه و مظلومیتی بی‌مرز است.
نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با عنوان روز قدس نخستین قبله مسلمانان ازآن‌جهت حائز اهمیت است که نور امید در دل مستضعفان جهان روشن کرد و به فرصتی همیشگی برای توجه به سرنوشت فلسطین عزیز مبدل گردید تا جهانیان بدانند سرنوشت قدس و مسلمانان با یکدیگر پیوندی عمیق و ارتباطی جدانشدنی دارد.
امسال همچنین شاهد ظلم و جنایت بیشتر بر مردم مظلوم فلسطین و بویژه ساکنان غزه هستیم و از سوی دیگر در ماه‌های گذشته شاهد اقدام بیشتر سران رژیم صهیونیستی به منظور ایران هراسی و تلاش علیه منافع ملت بزرگ ایران بوده ایم.
اینجانب در پایان ضمن گرامیداشت این روز بزرگ، از عموم مردم شریف، مؤمن و روزه‌دار نظرآباددعوت می‌کنم تا با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن لبیک مجدد به ندای ملکوتی امام راحل عظیم‌الشأن و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، حمایت خود را از حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین تا آزادی کامل قدس شریف از چنگال اشغالگران صهیونیستی اعلام نمایند.

داریوش یگانه مظهر--شهردارنظرآباد

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر نظرآباد

 

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد

طراحی شده بوسیله جومینا